Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » KULATÝ STŮL: PRODEJ PARCEL V ULICI HABROVÁ

KULATÝ STŮL: PRODEJ PARCEL V ULICI HABROVÁ

2. 3. 2021

Vážení Svitaváci,
vzhledem k epidemiologické situaci bylo vedení města nuceno přehodnotit pořádání kulatého stolu k prodeji parcel v ulici Habrová v prezenční formě a setkání se kompletně přesouvá do virtuálního prostředí formou online konference (platforma Microsoft Teams). Nemusíte tedy chodit do budovy městského úřadu, ale informace získáte z pohodlí domova.

Již dříve jsme zveřejnili informace o jednotlivých parcelách na našem webu. Nově v novince najdete také vzor kupní smlouvy. Novinku najdete ZDE.

V níže přiloženém videu najdete prezentaci, kde se dozvíte nejdůležitější základní údaje o řešeném území, jednotlivých parcelách i způsobu a časovém harmonogramu prodeje. Prosíme o zhlédnutí, neboť věříme, že většina dotazů bude zodpovězena právě tímto videem.

VIDEO: ZÁKLADNÍ INFORMACE O PRODEJI POZEMKŮ V ULICI HABROVÁ

VZOR KUPNÍ SMLOUVY

Pro ty z vás, kteří budou mít doplňující či upřesňující dotazy, budou ve středu od 17:00 hodin na tomto odkazu připraveni starosta města David Šimek a místostarosta města Pavel Čížek, kteří se vám budou rádi věnovat.

Jak se na online konferenci připojit?

Stačí kliknout na následující odkaz -  https://1url.cz/@kulaty_stul_habrova – a vyčkat na připojení do hovoru. Diskusi si budou řídit sami zástupci vedení města a k dotazům budete jimi vyzváni. Zároveň můžete využít i adresy starosta@svitavy.cz, kam můžete do 15 minut před zahájením této konference (16:45) své dotazy zasílat elektronicky.

Záznam z online konference bude také v plném rozsahu k dispozici na městském oficiálním YouTube kanálu Svitavy LIVE official.

PŘEHLED JEDNOTLIVÝCH PARCEL

PODROBNÉ INFORMACE O PARCELE 01