Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Svitavy a pohyb s Tramtáryjí

Svitavy a pohyb s Tramtáryjí

7. 5. 2020

Vážení Svitaváci, přátelé pohybu,

Po velice úspěšném lovu šátků (cca 600 účastníků) a po Vašich kladných ohlasech za Vámi přicházíme s další podobnou hrou. Ceny sice nebudou tak lákavé jako byly šátky, ale pár upomínkových předmětů s novým designem Svitavy a Vy se pro každou skupinku, pár či jednotlivce určitě najde. Jsme přesvědčeni, že o výhru v tomto případě až tolik nejde. Důležitý je nenahraditelný pohyb venku a ten Vám naše napínavá pátrací hra určitě zajistí.

Co budete potřebovat?

Tentokrát se neobejdete bez chytrého mobilního telefonu s aplikací na čtení QR kódů. Dále budete potřebovat tužku, přístup na internet a na mapy.cz. Dle výběru trasy doporučujeme pohodlnou obuv či kola. Samozřejmostí je také rouška či šátek, ideálně v barvách Svitav :)

Jak to celé bude probíhat?

• Nejprve si vyberete vhodnou trasu
  • Městská – délka cca 7 km, vhodná pro rodiny s dětmi, kočárky a seniory
  • Lehce sportovní – délka cca 17 km, vhodná pro rodiny s dětmi, seniory na kolech nebo pěšky
  • Sportovní – délka cca 36 km vhodná pro sportovce na kolech nebo pro tvrďáky pěšky :)
  • Vytisknete si příslušnou křížovku k vámi zvolené trase. Křížovky ke každé trase najdete níže na tomto místě. Pokud nemáte možnost tisku, nezoufejte, křížovky si můžete jednoduše přemalovat na kousek papíru. Vypravíte se na výchozí bod v SVČ Tramtáryje Svitavy, Purkyňova 284/1. Na venkovní nástěnce si načtete první QR kód vaší zvolené trasy.
  • Po načtení QR kódu zjistíte, kam máte pokračovat. Odeberete se na další stanoviště, kde se budete snažit najít další QR kód. Po úspěšném nálezu opět načtete QR kód a vyrazíte dál. POZOR, od výchozího bodu bude QR kód také obsahovat jednoduchou hádanku, indicii nebo nápovědu. Slovo, které Vám vzejde z hádanky, napíšete do příslušných polí Vaší křížovky. Jakmile budete mít křížovku kompletní, vyluštíte tajenku. Fotku křížovky s tajenkou včetně kontaktních údajů nám můžete opět zaslat emailem na svc@svitavy.cz – schránka bude funkční a žádné emaily se vracet nebudou :) nebo ji po ukončení trasy vhoďte do poštovní schránky SVČ Tramtáryje (nezapomeňte doplnit kontaktní informace) My Vás budeme zpětně kontaktovat, abychom se domluvili na předání ceny.
  • Trasy je možné si rozdělit i na dva nebo tři dny.
  • Odesílatelé prvních třech emailů z každé kategorie od nás dostanou bonusovou cenu.
  • Kdyby se náhodou stalo, že na příslušném místě bude QR kód chybět, můžete nám v nejnutnějším případě zavolat na hotline 734 287 285 nebo 734287286 a my Vám poradíme jak dál.

Přejeme Vám příjemnou zábavu a hodně pohybu v našem městě a jeho okolí!!!

Tým pracovníků SVČ Tramtáryje Svitavy

Křížovky ke stažení