Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Pozvánka na listopadové zasedání Zastupitelstva

Pozvánka na listopadové zasedání Zastupitelstva

25. 10. 2021

Listopadové zasedání Zastupitelstva města Svitavy se bude konat ve středu 3. listopadu 2021 od 16 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Svitavy, T. G. Masaryka č. 25.

Zasedání bude možné sledovat online prostřednictvím našeho youtube kanálu. Vzhledem k situaci související s mimořádnými opatřeními (nutnost ochranných prostředků dýchacích cest aj.) prosíme veřejnost o zvážení nutnosti osobní přítomnosti na zasedání. V případě, že nestihnete přímý přenos, bude na stejné platformě po dokončení anonymizace ke zhlédnutí také kompletní audiovizuální záznam celého jednání.

Níže naleznete pozvánku včetně jednotlivých bodů jednání. Pro zájemce přidáváme také možnost nahlédnout do kompletních materiálů pro jednání zastupitelstva: PROGRAM A MATERIÁLY (po kliknutí dojde ke stažení kompletního archivu souborů).