Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Květnové ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA SVITAVY 2021

Květnové ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA SVITAVY 2021

5. 5. 2021

Zastupitelé města Svitavy zasednou ke svému dalšímu jednání za týden, přesně ve středu 12. května 2021 v 16:00 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Svitavy, T. G. Masaryka 40/25.

Níže naleznete pozvánku včetně jednotlivých bodů jednání. Pro zájemce přidáváme také možnost nahlédnout do kompletních materiálů pro jednání zastupitelstva: PROGRAM A MATERIÁLY (po kliknutí dojde ke stažení kompletního archivu souborů).

Zasedání bylo možné sledovat pomocí online přenosu na našem oficiálním YouTube kanálu Svitavy LIVE official (případně jej v den zasedání najdete v hlavičce úvodní webové stránky). Prosíme veřejnost o zvážení nutnosti osobní přítomnosti na zasedání vzhledem k současné epidemiologické situaci. V případě, že nestihnete přímý přenos, bude na stejné platformě po dokončení anonymizace ke zhlédnutí také kompletní audiovizuální záznam celého jednání.

Jiří Johanides