Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Červnové zasedání Zastupitelstva města Svitavy

Červnové zasedání Zastupitelstva města Svitavy

15. 6. 2021

Zastupitelé města Svitavy zasednou ke svému dalšímu jednání za týden, přesně ve středu 23. června 2021 v 16:00 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Svitavy, T. G. Masaryka 40/25.

Níže naleznete pozvánku včetně jednotlivých bodů jednání. Pro zájemce přidáváme také možnost nahlédnout do kompletních materiálů pro jednání zastupitelstva: PROGRAM A MATERIÁLY ZM ČERVEN 2021

Zasedání bylo možné sledovat pomocí online přenosu na našem oficiálním YouTube kanálu Svitavy LIVE official (případně jej v den zasedání najdete v hlavičce úvodní webové stránky). Prosíme veřejnost o zvážení nutnosti osobní přítomnosti na zasedání vzhledem k současné epidemiologické situaci. V případě, že nestihnete přímý přenos, bude na stejné platformě po dokončení anonymizace ke zhlédnutí také kompletní audiovizuální záznam celého jednání.

Jiří Johanides