Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Žiju naplno! Rytmus slaví na Svitavsku kulatiny

Žiju naplno! Rytmus slaví na Svitavsku kulatiny

29. 3. 2023

V dubnu 2023 oslaví 10 let působnosti ve svitavském a orlickoústeckém okrese nezisková organizace Rytmus Východní Čechy, o.p.s.

Portfolio služeb, původně zaměřené čistě na podporované zaměstnávání, se postupně rozrostlo o další aktivity, jako jsou podporované bydlení pro lidi s intelektovým znevýhodněním, nácviky dovedností (cestování, nakupování, hospodaření s penězi aj.), či tranzitní program na regionálních praktických školách (tranzitní program je individuální podpora studentů při přechodu ze školy do zaměstnání). Potkat nás můžete taktéž u kávy; u mobilního stánku Kafebaru, který se pravidelně objevuje na různých akcích ve Svitavách a v okolí.

Během své existence na Svitavsku Rytmus podpořil téměř dvě stovky osob se zdravotním znevýhodněním žijících v tomto okrese.

Naše kulatiny bychom rádi oslavili s vámi, proto jsme připravili následující akce:

• Promítání filmu Šampioni - ve spolupráci s Městskou knihovnou ve Svitavách, v rámci filmového klubu v knihovně, 3. dubna v 18:00, KC Fabrika, bar u knihovny. Vstup volný.
  • Koncert Žen zpěvných - 20. dubna v 18:00, přednáškový sál Nadace Josefa Plívy. Vstupné dobrovolné.

V jednání je taktéž benefiční sportovní akce; budeme vás včas informovat.

Děkujeme všem klientům, jednotlivcům, organizacím i firmám, kteří nás podporují.

Více o plánovaných oslavách a aktuálním dění u nás se dozvíte na www.rytmusvychod.cz nebo na Facebooku (facebook.com/rytmusvychod) či Instagramu (@rytmusvychodnicechy).

Petra Snohová

Nezisková organizace Rytmus Východní Čechy