Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Výtěžek festivalu Vzadu v sadu podpoří místní Charitu

Výtěžek festivalu Vzadu v sadu podpoří místní Charitu

9. 6. 2021

A je to tady! Loňský ročník tohoto benefičního zahradního hudebního festivalu se kvůli pandemii neuskutečnil, ale letos můžeme navázat na úspěšný první ročník.

Benefiční hudební festival Charity Svitavy proběhne opět v příjemné přátelské atmosféře, v zahradě centra denních služeb Světlanka. Těšit se můžete na Mši sv. s Láďou Heryánem, plejádu skvělých muzikantů, divadélko Jójo, doprovodný program pro děti, kavárnu na terase či výborné občerstvení. Těšíme se na vás v sobotu 19. června 2021 od 13:30 až do noci.

Vstupenky k prodeji na místě.

Sledujeme aktuální vládní nařízení a prosíme Vás o součinnost v jejich dodržování.

Finančně akci podpoří město Svitavy, Pardubický kraj a nadace Divoké husy, která zdvojnásobí výtěžek akce. Velký dík patří svitavskému Středisku kulturních služeb! Celý výtěžek festivalu bude použit na vybavení nově vznikající Domácí ošetřovatelské a paliativní péče na Svitavsku.

Jiří Johanides