Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » V pondělí začíná blokové čištění ulic

V pondělí začíná blokové čištění ulic

3. 3. 2023

Od pondělí 6. března bude ve Svitavách probíhat blokové čištění ulic, které zabezpečuje společnost SPORTES Svitavy.

Jako každý rok, i letos na jaře bude ve Svitavách organizováno blokové čištění ulic po zimním období. Na nezbytně nutnou dobu bude tedy postupně omezeno stání v čištěných lokalitách. Ačkoliv bývá dopravní značení na ulicích rozmístěno s dostatečným předstihem, minimálně jednoho týdne, zůstávají stát na některých místech zaparkovaná vozidla. Ta znemožňují pracovníkům provedení kvalitního úklidu. Prosíme tedy všechny občany, aby svá vozidla v konkrétní dny zaparkovali na jiných místech. Děkujeme!

Chcete vědět, kdy se bude čistit vaše ulice?

Stačí si otevřít stránku svitavy.cisteniulic.cz, na které najdete přehlednou mapu města a lehce si dohlédáte přesný termín čištění konkrétní ulice.