Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Užijte si léto v Českomoravském pomezí a vyhrajte super ceny!

Užijte si léto v Českomoravském pomezí a vyhrajte super ceny!

21. 6. 2022

Ať už máte rádi výlety pěšky, na kole nebo autem, z nabídky regionu na pomezí Čech a Moravy si určitě vyberete. Pokud rádi soutěžíte, můžete při toulkách oblastí vymezenou městy Svitavy, Litomyšl, Polička, Moravská Třebová a Vysoké Mýto zkusit štěstí a vyhrát hodnotné ceny. Soutěžíme o víkendové pobyty, chytré hodinky, mobil, vstupenky na festival, do památek či muzeí, nové stolní hry a spoustu dalšího.

V soutěži „Pokladnice zážitků“ můžete na oblíbených výletních místech sbírat soutěžní razítka do hrací karty, kterou si vyzvednete v informačním centru nebo stáhnete z webu www.pokladnicezazitku.cz. Další soutěž nazvaná „Putování za pokladem“ vás zavede na tajemná i romantická místa, na kterých budete s pomocí mobilní aplikace sbírat dukáty z pohádkového pokladu. Aplikaci Pokladnice zážitků najdete na Google Play a v App Store. Uzávěrka obou soutěží je k 20. srpnu, takže máte stále dost času zahrát si o některou z cen.

Máte-li rádi výšky a nádherné výhledy do krajiny, zkuste soutěž „Vzhůru do oblak!“, která vás provede po rozhlednách, věžích i přírodních vyhlídkách. Hrací karta je k dispozici v informačním centru nebo na www.ceskomoravskepomezi.cz. Najít odpovědi na jednoduché otázky bude pro vás určitě hračka. Pokud při svých výletech rádi fotíte, nezapomeňte svoje úlovky zaregistrovat do soutěže „Foto v oblacích“. Autoři nejlepších snímků pořízených v turistické oblasti Českomoravské pomezí se také mohou těšit na některou z uvedených cen.

Soutěžit můžete i s aplikací Geofun, která vás provede po atraktivních místech regionu. Budete se bavit při plnění nevšedních úkolů a dozvíte se spoustu zajímavých informací. Tak neváhejte a vydejte se na výlet Českomoravským pomezím, určitě nebudete litovat!

Českomoravské pomezí už tradičně vydalo přehled cyklobusů, které vás za malý poplatek dopraví do atraktivních míst v okolí. Cyklobusy jsou v provozu od 12. června do 28. září na pěti linkách, a to každou sobotu a neděli i o státních svátcích. Jiří Zámečník

CYKLOBUSY KE STAŽENÍ ZDE.