Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Svoz plastů od rodinných domů

Svoz plastů od rodinných domů

7. 1. 2022

Po vyhodnocení průběhu svozu plastů z konce minulého roku rozhodla společnost LIKO, že pro svozy v letošním roce rozdělí město na dvě části. Svozy tedy budou nově probíhat jednou za čtyři týdny v rámci dvou dnů, a to podle lokality umístění.

Pomyslnou hranici pro svoz tvoří:

Studený potok – ulice Sokolovská – T. G. Masaryka – Hradební – Máchova alej – U Tří mostů

Oblast „A“ na sever od této hranice (směrem na Lačnov) a stejně tak samotná hranice (tj. ulice Sokolovská, T. G. Masaryka a Máchova alej) bude obsluhována vždy v pondělí:

• 17. ledna
  • 14. února
  • 14. března
  • 11. dubna
  • 9. května
  • 6. června

Oblast „B“ na jih od této hranice (směrem na Brno) bude obsluhována vždy v úterý:

• 18. ledna
  • 15. února
  • 15. března
  • 12. dubna
  • 10. května
  • 7. června

Vzhledem k tomu, že svozy budou probíhat od 6. hodiny ranní, nezapomeňte, prosím, nádoby na plast vždy nachystat včas.

O termínech svozů probíhajících v druhém pololetí vás budeme včas informovat na našich stránkách případně na webu společnosti   LIKO Svitavy.

Kateřina Kotasová