Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Svitavští předškoláci

Svitavští předškoláci

29. 6. 2022

Závěr školního roku je důležitý nejen pro školáky, ale také pro tu „nejstarší“ skupinku dětí ve školce.

Na svitavské předškoláčky čekalo letos opět slavnostní ukončení jejich docházky do mateřských škol. Zatímco některé MŠ si zařizují program samy, jiné spolupracují se SVČ Tramtáryje.
„S tímto týmem spolupracujeme už několik let, a je to vždy sázka na jistotu. Nezklamali ani tentokrát, jejich program Cestujeme s mašinkou byl velmi nápaditý, poučný, plný barevných rekvizit, propracovaný do posledního detailu. V jednom odpoledni měly tak děti možnost, při plnění úkolů, cestovat napříč celou republikou. Ředitelství MŠ děkuje touto cestou všem zaměstnancům Tramtáryje za vzornou, příkladnou spolupráci,“ sdílíme slova chvály Petry Novákové, ředitelky MŠ Milady Horákové.

Program „Jede vláček motoráček“ si užily také děti z MŠ Československé armády a MŠ Marie Majerové.

Předškoláčci z MŠ Sokolovská a MŠ Větrná zažili šerpování na pódiu.

Přejeme všem budoucím prvňáčkům, ať si užijí léto a v září ať na ně čeká příjemný start do studijních let.