Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » svitavské MIC poskytuje služby na vysoké úrovni

svitavské MIC poskytuje služby na vysoké úrovni

4. 11. 2022

Zlatý lajk pro instagram
Získali jsme 1. místo v kraji v soutěži měst a obcí za komunikaci na sociálních sítích. Jsme rádi, že se náš instagramový profil a příspěvky líbí a máme tak možnost vytvářet oboustranné komunikační prostředí s veřejností. Tím zvyšovat povědomí o našem městě. Sledujete náš profil? Instagram/svitavyavy #svitavyavy

Stříbrná medaile v anketě popularity
Asociace informačních a turistických centrem vypisuje každý rok anketu o Nejoblíbenější informační centrum roku. Letos se nám podařilo získat stříbrnou medaili v Pardubickém kraji. Děkujeme všem, kteří nám zaslali svůj hlas. Je to pro nás odměna za naši práci i motivace dále rozvíjet úroveň poskytovaných služeb. Doufáme, že jsou naši zákazníci spokojeni.

Mystery shopping na jedničku
Ke konci prázdnin byla v našem infocentru proveda utajená kontrola služeb, tzv. Mystery shopping. Proškolený „kontrolor“, který se vydává za skutečného návštěvníka, mimo jiné hodnotí označení místa a otevírací dobu, exteriér, interiér, vybavenost IC i samotného pracovníka - vizáž, přístup a odbornost. Získali jsme skvělých 41 bodů z celkových 42. „Děkuji kolegům za skvělou reprezentaci města Svitavy. Jsem rád, že poskytované služby jsou v našem informačním centru na vysoké úrovni. Naše činnost je velmi pestrá, časově i personálně náročná, proto si tohoto ocenění velmi vážím.“

Dotace z Pardubického kraje
Získali jsme dotaci z Programu „Podpora činnosti a provozu turistických informačních center v Pardubickém kraji“. Částka 109 129 Kč byla přidělena na základě úkonů informačního centra. Tyto činnosti jsou během roku bodovány. Výsledný počet bodů určuje výši poskytnuté dotace. Ta naše je jedna z nejvyšších v kraji a bude použita pro další rozvoj našich služeb.

Petr Šmerda

vložila: Kateřina Kotasová