Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » SLACKSHOW UŽ V SOBOTU

SLACKSHOW UŽ V SOBOTU

27. 7. 2022

Slyšeli jste někdy pojem slackline? Jedná se o moderní provazochodectví, kdy se lidé dostávají z bodu A do bodu B po popruzích natažených v různých výškách.

Již v sobotu můžete tyto odvážlivce vidět na vlastní oči, jak se budou snažit nad vašimi hlavami překonat vzdálenost mezi věží kostela Navštívení panny Marie a střechou ZŠ náměstí Míru. A navíc vám v rámci Trickline exhibice předvedou spoustu salt, otoček a dalších triků na popruhu nataženém o něco níže, mezi základní školou a Nadací J. Plívy.
Tato nevšední podívaná začne v 19 hodin a určitě byste si ji neměli nechat ujít.

Pokud vás disciplína ohromí a budete si chtít vyzkoušet, jak byste v ní obstáli, můžete dorazit v neděli 31. července do parku Jana Palacha, kde pro vás od 10 hodin budou nachystané 3 slackline i s instruktorem.

Tešíme se na vás! Vstupné je na obě akce zdarma.