Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Rozvoj místních podnikatelů

Rozvoj místních podnikatelů

14. 6. 2022

V loňském roce proběhl na podzim ve Svitavách kurz Podnikni to! jehož cílem bylo pomoci začínajícím i pokročilejším podnikatelům budovat funkční podnikání, které je bude nejen bavit, ale také je uživí.

Na kurz plynule navázal tzv. Klub podnikavců. Jedná se o setkání lidí, kteří chtějí dále rozvíjet svoji podnikatelskou činnost. Klub, pořádaný za podpory města Svitavy, pokračuje ve svém fungování i letos. Koncept Klubu je jasný – pod vedením zkušeného podnikatele se v menší skupině schází jeho členové jednou měsíčně, aby společně diskutovali o problémech či výzvách a předávali si zkušenosti a kontakty. Vzájemně si tak pomáhají v hledání odpovědí na různé otázky a získávají podporu od lidí, kteří se ocitli v obdobně složitých situacích. Pokud si do Klubu podnikavců chcete také přijít popovídat o svém projektu, můžete na něj dorazit dnes, v úterý 14. června, v 17:30 hodin do Coworku na náměstí Míru, vedle informačního centra.

Další termíny a jejich případné změny najdete na facebook účtu „Podnikni to“. Účast na prvním setkání Klubu je zdarma. Pro více informací můžete kontaktovat Klubovou manažerku Evu: kostalikova@klubpodnikavcu.cz

Pozvánka od pořadatelů:

Zdravím všechny podnikavé lidi!

Rozvíjíte vlastní podnikatelský projekt? Chcete se poznat s dalšími podnikateli z regionu? Chybí vám příležitost popovídat si o vašem projektu se zkušenějšími lidmi?

Navštivte naše pravidelné setkání Klubu podnikavců – pod vedením zkušeného podnikatele budete mít prostor nejen diskutovat o vlastním projektu, ale také navnímat výzvy jiných podnikatelů a navázat cenné kontakty.

První účast na setkání má každý podnikatel zdarma a pokud ucítíte, že vám setkání přinášejí hodnotu, až pak se budete moci rozhodnout pro testovací členství v Klubu podnikavců.

Vyzkoušejte první setkání zdarma. Registrace ZDE: https://forms.gle/zRTm7KdAxoMJqHBo6