Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Prvním svitavským občánkem roku 2021 je Valerie Přibilíková

Prvním svitavským občánkem roku 2021 je Valerie Přibilíková

15. 1. 2021

Jako první svitavský občánek roku 2021 na svět přišla Valerie Přibilíková. Narodila se mamince Haně a tatínku Tomášovi dne 10. ledna pár minut po poledni. Za normálních okolností by vedení města poctilo maminku návštěvou ještě v porodnici, ovšem vlivem epidemiologické situace jsme museli počkat na návrat domů. Naštěstí se holčička narodila zdravá a porod se obešel bez větších komplikací.

Starosta města David Šimek poblahopřál novopečeným rodičům a s květinou a poukazem na základní potřeby pro dítě popřál především spoustu štěstí a zdraví celé rodině. Těšíme se, až Valerii uvidíme i na obřadu vítání občánků, které jsme od loňského léta nuceni odkládat, snad se ale již brzy opět dočkáme.

Jiří Johanides