Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Prosincové zasedání Zastupitelstva města Svitavy

Prosincové zasedání Zastupitelstva města Svitavy

9. 12. 2020

V letošním roce naposledy zasednou zastupitelé k plánovanému jednání ve středu 9. prosince v 16.00 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Svitavy, T. G. Masaryka 40/25. Vzhledem k současným opatřením prosíme veřejnost o zvážení nutnosti fyzické přítomnosti na zasedání, jako dostačující alternativu nabízíme online přenos (odkaz doplníme do tohoto příspěvku v den konání zasedání).

Níže naleznete přiloženou pozvánku včetně jednotlivých bodů zasedání. Nově zveřejníme také veškeré jednací materiály. Zde přikládáme odkaz ke stažení programu i materiálů v jednom souboru: PROGRAM A MATERIÁLY (39.4 MB) (po kliknutí dojde ihned ke stažení).

Jiří Johanides