Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Práce na kruhovém objezdu pod náměstím

Práce na kruhovém objezdu pod náměstím

16. 4. 2024

Z důvodu opravy pozemní komunikace bude o víkendu 20.-21. dubna částečně uzavřena okružní křižovatka propojující silnici I/34 s ulicí Erbenova a Kollárova.

Postupně dojde vždy k uzavření jednoho jízdního pruhu a provoz bude v místě řízen proškolenými pracovníky stavby, případně světelným signalizačním zařízením.

Na sobotní dopoledne je naplánováno uzavření poloviny kruhového objezdu blíže k nemocnici. K nemocnici bude možné vjíždět po objízdné trase přes ulici Pavlovova (využít můžete také přímo směr přes ulici Purkyňova či U Stadionu).

V sobotu odpoledne by měla začít oprava poloviny kruhového objezdu ve směru do náměstí. V tuto dobu bude možné do náměstí Míru vjíždět ulicí Horova a T. G. Masaryka. Výjezd z náměstí povede ulicí Vojanova a dále kolem pekáren.