Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Pozvánka na prosincové zasedání Zastupitelstva

Pozvánka na prosincové zasedání Zastupitelstva

30. 11. 2021

Prosincové zasedání Zastupitelstva města Svitavy se bude konat ve středu 8. prosince 2021 od 16 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Svitavy, T. G. Masaryka č. 25.

Zasedání bude možné sledovat online prostřednictvím našeho youtube kanálu. Vzhledem k současné epidemické situaci a s ní souvisejících mimořádných opatření (nutnost ochranných prostředků dýchacích cest aj.) prosíme veřejnost o zvážení nutnosti osobní přítomnosti na zasedání. V případě, že nestihnete přímý přenos, bude na stejné platformě po dokončení anonymizace ke zhlédnutí také kompletní audiovizuální záznam celého jednání.

Pro zájemce přidáváme také možnost nahlédnout ZDE   do kompletních materiálů pro jednání zastupitelstva.

Níže naleznete pozvánku včetně jednotlivých bodů jednání.