Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Pozvánka na lednové zasedání Zastupitelstva

Pozvánka na lednové zasedání Zastupitelstva

21. 1. 2022

V roce 2022 se budou nově zastupitelé scházet v pondělí namísto strředy. Termíny pro letošní rok jsou stanoveny na:
31. ledna, 21. března, 16. května, 27. června, 12. září a 12. prosince. V jakých termínech se zastupitelé sejdou v říjnu a v listopadu, se rozhodne po komunálních volbách, které proběhnou letos na podzim.

Lednové zasedání Zastupitelstva města Svitavy se bude konat v pondělí 31. ledna 2022 od 16 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Svitavy, T. G. Masaryka č. 25.

Zasedání bude možné sledovat online prostřednictvím našeho youtube kanálu. Vzhledem k současné epidemické situaci a s ní souvisejících mimořádných opatření (nutnost ochranných prostředků dýchacích cest aj.) prosíme veřejnost o zvážení nutnosti osobní přítomnosti na zasedání. V případě, že nestihnete přímý přenos, bude na stejné platformě po dokončení anonymizace ke zhlédnutí také kompletní audiovizuální záznam celého jednání.

Pro zájemce přidáváme také možnost nahlédnout  do kompletních materiálů pro jednání zastupitelstva

Níže naleznete pozvánku včetně jednotlivých bodů jednání: