Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Pivní slavnosti zítra budou!

Pivní slavnosti zítra budou!

10. 7. 2020

Opět nás lehce potrápí deštivé počasí, proto byly slavnosti přesunuty z parku Jana Palacha do prostoru parkoviště mezi kavárnou V parku a městským úřadem. Proč? Abychom svým putováním nezničili podmáčené trávníky v našem krásném a udržovaném parku. Pivovary ze Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, České Třebové, Bělče nad Orlicí a Poličky nabídnou svůj zlatavý mok, občerstvení je zajištěno. Hudební program obstará 4Trix, S.U.E. a Veronika Wildová s Divoko. Děti se můžou pobavit na blízké pouti. Při příchodu na Pivní slavnosti použijte jeden ze dvou oficiálních vstupů, budou označeny. Dostanete vstupenku, kterou při odchodu vrátíte obsluze u vchodu. K tomuto opatření museli pořadatelé přistoupit proto, aby dodrželi vládou nařízený počet účastníků na jedné akci.

Slavnosti prostě budou letos jiné, komornější, skromnější a zřejmě deštivé, ale stejně si je užijeme. Přijďte popít a pobavit se.

Petra Soukupová

Vložil: Jiří Johanides