Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Pivní slavnosti 2022: vyzýváme soutěžní týmy!

Pivní slavnosti 2022: vyzýváme soutěžní týmy!

3. 5. 2022

V sobotu 16. července se na svitavském náměstí Míru opět sejdou gulášoví gurmáni, milovníci piva i zábavy na dalším ročníku Pivních slavností. O všem i detailním programu slavností vás samozřejmě budeme informovat. Avšak, po dvou ročnících, kdy vládní pravidla nedovolovala uspořádat soutěž ve vaření gulášů, se toto oblíbené klání opět vrací!

Vyzýváme tedy všechny, kteří mají soutěžního ducha a zároveň umějí vzít vařečku do ruky, aby se přihlásili do soutěže ve vaření kotlíkových gulášů. Klání se pravděpodobně zúčastní i kuchařské týmy ze zahraničních partnerských měst Svitav, bude tedy možnost poměřit kuchařské umění na mezinárodní úrovni. O vyhodnocení uvařených pokrmů se postará odborná porota, v jejímž čele by měl opět být mistr kuchař Václav Šmerda.

Máte-li zájem aktivně se zúčastnit soutěže ve vaření gulášů, přihlaste se emailem na adresu souteze@svitavy.cz. Obdržíte závaznou přihlášku a propozice soutěže. Neváhejte dlouho, počet soutěžních týmů je totiž limitován.
Petra Soukupová