Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Nový termín kulatého stolu na téma "Habrová"

Nový termín kulatého stolu na téma "Habrová"

18. 2. 2021

Před pár týdny jsme informovali o záměru vedení města uspořádat kulatý stůl s veřejností na téma prodeje parcel v lokalitě ulice Habrová. Vzhledem k tomu, že nouzový stav v naší zemi končí s posledním únorem, rozhodlo se vedení o přesunutí sezení o jeden týden, kdy by mohly platit příjemnější podmínky pro pořádání těchto veřejných akcí. Nový platný termín je 3. března, čas zůstává stejný, tedy 17:00 hodin, stejně jako místo konání. Vedení města se na vás bude těšit ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Svitavy T. G. Masaryka 40/25. Připraven pro zájemce bude i živý přenos, záznam sezení bude posléze zveřejněný. Pokud máte dotazy, které si přejete, aby vedení zodpovědělo během sezení na kameru, ale nemůžete se osobně dostavit, využijte prosím adresy starosta@svitavy.cz. Děkujeme za pochopení.

Jiří Johanides