Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Novinky ve službách úřadu

Novinky ve službách úřadu

22. 2. 2024
  • Informaci o tom, zda máte na úřadě již připravený hotový pas nebo občanský průkaz, získáte lehce prostřednictvím emailu nebo SMS. Tento automatický systém bohužel ještě nebyl implementovaný na agendě odboru dopravy. Nově proto na webových stránkách města (v sekci odbor dopravy) najdete informaci o tom, zda je již připraven k vyzvednutí váš nový doklad, a to na základě data, kdy jste o něj požádali.

• Pokud vlastníte průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P máte při vyřizování svých záležitostí na úřadě přednostní právo. Nyní na podatelně tuto skutečnost nemusíte již hlásit. Do vyvolávacího systému na přepážkové služby v budově MěÚ v ulici Dvořákova bylo nově přidáno také tlačítko pro přednostní odbavení, které vše automaticky vyřeší za vás. Pracovnice podatelny vám ovšem stále, v případě potřeby, rády pomohou.