Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Nové webové stránky města Svitavy

Nové webové stránky města Svitavy

1. 5. 2020

Vážení Svitavané,
společně s novým vizuálním stylem přichází také nejen nový kabát, ale zcela nová struktura svitavských webových stránek. Ještě než si budete naše nové stránky procházet, dovolte nám upozornit Vás na fakt, že v současné chvíli nevidíte finální podobu.

Tvorba webových stránek je dlouhodobý proces, během něhož stále přicházíme na různé drobnosti a detaily, které nabízejí další možnosti doplnění a vylepšení, případně které ladíme do nejčistší možné podoby.

Proto bychom i Vás rádi požádali o shovívavost, trpělivost, ale především o spolupráci. V případě, že si všimnete nějakého nedostatku, neváhejte nás o něm informovat. Využijte našeho Facebookového portálu nebo svůj podnět zašlete na adresu jiri.johanides@svitavy.cz. Moc Vám za podněty předem děkujeme. Budeme jen rádi, když se i Vy budete tímto způsobem podílet na finální podobě našeho webu :)

Webové stránky nám pomáhala vytvořit společnost ABUCO ICT Praha, které za spolupráci děkujeme. Pevně věříme, že se Vám budou naše nové webové stránky líbit a budete se k nim často a rádi vracet.

Jiří Johanides