Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Nová prodejna Lidlu podpoří Sváťovu zážitkovou trasu

Nová prodejna Lidlu podpoří Sváťovu zážitkovou trasu

27. 5. 2021

Na konci měsíce, a sice 31. května 2021, zahájí svůj provoz nová prodejna společnosti Lidl v ulici U Tří mostů ve Svitavách. Na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 přinese zákazníkům široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. Ke komfortnímu nakupování přispěje také dostatek denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády.

Pro zákazníky je připraveno prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 119 automobilů včetně vyhrazených míst pro rodiny s dětmi. V neposlední řadě je myšleno na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice.

Pro svitavské obyvatele je důležité především zdůraznit, že první den otevření nové prodejny je spojen také s lokální podporou. "Z nákupů v první den otevření nové prodejny totiž přispějeme na vybavení nové zážitkové stezky pro rodiny s dětmi u místního rybníku Rosnička. V pondělí záměr mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč," doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

Jiří Johanides