Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » neprůchozí chodník v ulici Milady Horákové

neprůchozí chodník v ulici Milady Horákové

15. 4. 2024

Práce na Studeném potoku, které probíhají od konce loňského roku, si vyžádají další menší omezení. Od středy 17. dubna bude uzavřena malá část chodníku v ulici Milady Horákové přiléhající k budově bývalé pošty. Se zprůchodněním se počítá začátkem května.
Informační cedule jsou umístěny také na mobilním oplocení přímo v místě oprav.

Práce na současné etapě rekonstrukce zatrubnění Studeného potoka, které bylo již v havarijním stavu a hrozilo kvůli němu propadnutí dané komunikace, je plánována do letošního listopadu. Jen na tuto etapu muselo město z vlastních financí vyčlenit částku 54 milionů korun. Následná etapa zahrnující úsek od budovy mateřské školy po křižovatku u krytého plaveckého bazénu je, dle finančních možností města, v plánu v příštím roce.

Po dokončení dojde v této části ulice Milady Horákové k úpravě povrchů komunikací a zbudovaní značených parkovacích míst.
Předpokládané náklady na celou akci přesahují 100 milionů korun.