Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Nadační fond Valentina Oswalda Ottendorfera předal lůžka do nemocnice

Nadační fond Valentina Oswalda Ottendorfera předal lůžka do nemocnice

29. 1. 2021

O působení Nadačního fondu Valentina Oswalda Ottendorfera jsme se  i v našich příspěvcích několikrát zmiňovali. Tentokrát podpořil místní nemocnici, když pořádal sbírku na nová lůžka.

Během ní se podařilo vybrat krásných 518 tisíc korun, za které bylo pořízeno celkem 9 nových polohovatelných nemocničních lůžek. V současnosti se řeší jejich využití v praxi a s největší pravděpodobností budou v dohledné době vypomáhat s navýšením kapacit na covidovém oddělení. Symbolické předání proběhlo v nemocnici dnes během poledne za účasti starosty města Davida Šimka a náměstka ředitele nemocnice Pavla Kunčáka.

Pokud vás zaujala činnost našeho nadačního fondu, můžete poskytnout finanční injekci na číslo účtu 3951098369/0800. Více informací k městským fondům najdete na stránce Fondů a nadací.

Jiří Johanides