Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Na konci září odstartuje ve Svitavách opět Podnikni to!

Na konci září odstartuje ve Svitavách opět Podnikni to!

7. 9. 2022

Město Svitavy ve spolupráci s Mikroregionem Svitavsko, P-PINK a projektem Podnikni to! organizuje pro občany města a přilehlých obcí kurz podnikavosti.

Kurz je určen všem, kteří mají v hlavě podnikatelský nápad, ale neví, jak ho zrealizovat; již aktivním podnikatelům, kteří hledají novou inspiraci a jistotu při zavádění nových produktů, nebo zájemcům, které podnikání láká, ale konkrétní nápad ještě hledají.

Kurz je nabídkou pro občany města i okolních obcí, pro zaměstnané, studenty i maminky na mateřské dovolené. Skládá se z pěti setkání, která budou probíhat jednou týdně, a to vždy ve čtvrtek.

První workshop odstartuje ve čtvrtek 22. září 2022 od 17:30 do 20:00 ve Fabrice Svitavy (aula v horním patře). Zájemcům se stačí přihlásit na webu Podnikni to! ve Svitavách nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz. Účast budete mít díky podpoře města Svitavy zdarma.

V roli lektorky vás bude letos provázet místní zkušená podnikatelka, majitelka jazykové školy HelloGoodbye, Klára Van Sas.