Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Máte dobrý signál CMS TV?

Máte dobrý signál CMS TV?

28. 2. 2024

Svitavská televize CMS TV vám již 26 let přináší zajímavé a důležité informace přímo z našeho města.

Vzhledem k současným různorodým řešením příjmu televizního signálu jste možná o její vysílání na svém televizoru přišli. Budeme rádi, pokud nám vyplníte krátký dotazník, díky kterému vám budeme moci lépe poradit s vyřešením příjmu a kterým nám také poskytnete zpětnou vazbu k samotnému vysílání. Předem vám děkujeme za váš čas.

Připomínáme možnosti, jak CMS TV můžete naladit:

1. v pozemním digitálním vysílání DVB-T, regionální síť 5, frekvence 586 Mhz, vysílač Svitavy – Říční;
  2. v nabídce IPTV služeb Antik CZ, Antik SK, SledovaniTV CZ, Nordic Telecom;
  3. na YouTube kanálu @CMS-TV (zde se navíc můžete podívat zpětně na všechny reportáže od roku 2010).

V případě, že jste CMS TV sledovali až donedávna v pozemním vysílání DVB-T na frekvenci 586 Mhz (35. kanál) a nyní se vám program nenabízí nebo vidíte jen černou obrazovku, můžete příjem obnovit. Zkuste nejprve ručně spustit automatické ladění vašeho televizoru nebo set top boxu. Pokud se vám program CMS TV nepodaří naladit, obraťte se na techniky TV servisu nebo na správce domu ke kontrole vaší společné televizní antény.