Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Letos si na stadionu opět zabruslíme 

Letos si na stadionu opět zabruslíme 

2. 11. 2023

V loňském roce jsme o bruslení na kluzišti přišli kvůli nutné rekonstrukci chladicí technologie zimního stadionu. Ta byla na jaře úspěšně dokončena, a tak se můžeme letos opět těšit na tuto zimní aktivitu.

Již nyní pomalu probíhají na sportovišti přípravy. Plánované revizní zkoušky, zkušební provoz zařízení a spuštění do ostrého provozu je plánováno na konec listopadu. Konkrétně technologie by se měly spustit 19. listopadu, nicméně přesný termín otevření bohužel znám dopředu není. „Vzhledem k tomu, že při rekonstrukci došlo ke kompletní obměně technologického zařízení, nejsme v tuto dobu bez provozních zkušeností bohužel schopni určit přesný časový úsek, který je třeba pro přípravu ledové plochy. Potřebné informace zjistíme až v průběhu zkušebního provozu,“ upřesnil důvod jednatel společnosti Sportes Bronislav Olšán a dodal: „Věříme, že brány pro veřejné bruslení otevřeme nejpozději o prvním adventním víkendu.“ Aktuální informace uvedeme na webových stránkách města a společnosti Sportes. 

Tradiční zakončení sezóny karnevalem na ledě, který pořádá Středisko volného času Tramtáryje, je naplánováno na sobotu 17. února 2024.
Těšíme se na vaši návštěvu!

Kateřina Kotasová