Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » KODUS - den otevřených dveří

KODUS - den otevřených dveří

21. 9. 2020

Vážení spoluobčané,
město Svitavy v současné době dokončuje na ulici T. G. Masaryka výstavbu Komunitního domu seniorů. Jedná se o dům s celkem 15 bytovými jednotkami o velikosti 1+kk s příslušenstvím, které jsou určeny pro bydlení seniorů a osob, které mají ztížený přístup k bydlení vyplývající z jejich nepříznivé sociální situace – věk, zdravotní stav apod. Všechny byty se skládají ze zádveří, koupelny s WC a pokoje s kuchyňským koutem.

Dokončení výstavby je naplánováno na měsíc říjen letošního roku s tím, že předpokládaný termín uvedení do provozu, tedy uzavření nájemních smluv s novými obyvateli domu, bude 1. prosinec 2020.
Výběrové řízení na získání nájmu bytu v tomto domě bude zveřejněno na úřední desce MěÚ Svitavy. Přihláška do výběrového řízení bude během měsíce září k dispozici na bytovém oddělení odboru rozvoje města MěÚ Svitavy. Bližší informace získáte u téhož odboru osobně u Ing. Tomáškové, případně na telefonním čísle 461 550 260.

Zájemce o byt, ale i všechny, kdo si chtějí prohlédnout jeden z dalších projektů realizovaných městem, zveme na den otevřených dveří, který se bude konat dne 23. září 2020 od 10 do 16.00 hod.
Více informací dále naleznete v přiloženém souboru.

Vložil: Petr Šmerda