Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Hokejbalové reprezentace ve Svitavách

Hokejbalové reprezentace ve Svitavách

20. 1. 2023

Sršni se starají o vytížení zimního stadionu i bez ledu. V předchozích letech pořádal oddíl hokejbalu v zimních měsících Městskou hokejovou ligu a nyní při rekonstrukci chlazení dohodli Sršni zajímavé akce.

Výběry reprezentací České republiky, všech věkových kategorií, si vyzkouší hru na Svitavském stadionu. Už máme za sebou camp dívek U16 a chlapců U14, turnaj Východočeského přeboru žen a turnaj mladších žáků.

Třetí lednový víkend bude patři opět campům reprezentace ČR, žen U21 a chlapců U14, vč. našich zástupců.

Poslední lednová sobota 28. 1. pak turnaji starších žáků a neděle 29. 1. turnaji dorostu, opět s naší účastí.

Top akce jsou připraveny také na únor

V sobotu 4. 2. zahájí svůj dvoudenní camp reprezentace do 18 let a v neděli soustředění zakončí turnajem s prvoligovými týmy.

Komu by tato úroveň hokejbalu nestačila, máme na následující víkend (10.-12. 2.) domluvenou nejvyšší kvalitu hokejbalu. V pátek začíná soustředění reprezentace mužů, v sobotu se přidá U23 a v neděli reprezentace zakončí camp turnajem s extraligovými týmy.

V tempu nepolevíme a následující sobotu 18. 2. pokračuje Východočeský přebor žen a v neděli turnaj extraligových týmů juniorů. Únor bude končit meziregionálním turnajem mužů, týmů z 2. lig a turnajem starších žáků.

Sršni nastoupí ve všech mládežnických kategoriích mimo juniorky, dále se VČ přeboru zúčastní ženy a muži turnaje s týmy 2. ligy.

Přijďte se podívat na špičkový hokejbal a povzbudit naše zástupce!

Zdeněk Beneš

vložila: Kateřina Kotasová