Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » ENERGETICKÉ KONZULTAČNÍ MÍSTO VE SVITAVÁCH

ENERGETICKÉ KONZULTAČNÍ MÍSTO VE SVITAVÁCH

25. 1. 2024

Jak na energeticky úsporné bydlení? S tím vám pomohou v MAS Svitava  (Olomoucká 1097/26, Svitavy), kde nově vzniklo energetické konzultační místo.

Po pozitivních zkušenostech s poskytováním poradenství a administrace v programu Nová zelená úsporám Light ve svitavské MASce rozšiřují možnost konzultací v oblasti energetických úspor a dotačních příležitostí. Po absolvovaném školení ZoKoMAS tak vzniklo ve Svitavách energetické konzultační místo.

Nově vám zde poradí, zda můžete využít při budování energeticky úsporného bydlení nějakou z dotací, jaká dotace je pro vás vhodná a provedou vás potřebnými kroky. Poradenství se tedy nyní netýká pouze NZÚ Light, ale také ostatních dotačních titulů (Nová zelená úsporám Standard, Oprav dům po babičce či Kotlíkových dotací). Pokud vy (nebo někdo ve vašem okolí) uvažujete o energetických úsporách, neváhejte se na ně obrátit s jakýmkoliv dotazem: bobkova@massvitava.cz, 725163416.

Postupně se bude konzultační, koordinační a dotační činnost rozšiřovat o další oblasti zaměřené na podnikatele či obce a komunitní energetiku.


Kateřina Kotasová