Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Elektronická úřední deska je již v provozu

Elektronická úřední deska je již v provozu

15. 9. 2022

Před budovou Městského úřadu Svitavy (Dvořákova 2176/3) byla včera nainstalována moderní elektronická úřední deska. Všechny písemnosti tak nově najdete u druhého vstupu do budovy, než jste byli zvyklí, a to směrem z vnitrobloku od Langerovy vily.

Ovládání desky je intuitivní. Zaktivujete ji pouhým dotykem a následně si můžete vybírat z nabízeného MENU.

Dokumenty určené ke zveřejnění u sebe mají QR kód, a můžete si je tak snadno otevřít rovnou ve vašem chytrém telefonu. Samozřejmostí je volba velikosti písma podle potřeby.

Můžete se dočíst o aktualitách z města nebo si otevřít jakékoliv vydání městského zpravodaje Naše město z archivu (články zpravodaje je možné přehrát také v hlasové podobě).

Pokud hledáte ve městě konkrétní místo, pomůže vám interaktivní mapa.

Deska také disponuje funkcí „invalidní režim“, po jejíž aktivaci dojde k posunu informací níže tak, aby byly lépe čitelné pro lidi na vozíčku.