Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Dočasné uzavření matričního úřadu

Dočasné uzavření matričního úřadu

12. 2. 2021

Kancelář matriky, potažmo matriční úřad, jsme nuceni bohužel z důvodu nemoci od 12. února 2021 dočasně uzavřít.

Uvědomujeme si, že některé náležitosti mohou být pro vás neodkladné. Z tohoto důvodu můžete v době uzavření agendy využít mailového spojení matrika@svitavy.cz, případně volejte na číslo 731 677 735, kde vám naše pracovnice ochotně poradí či poskytnou pomoc v případě naléhavých potřeb matričních dokladů. Zároveň informujeme, že všechny objednané svatební obřady proběhnou beze změn. Veškeré žádosti lze podat na podatelně Městského úřadu Svitavy (budova Dvořákova 3).

Předběžný termín, ve kterém předpokládáme znovuzprovoznění matričního úřadu, je 1. březen 2021. O vývoji situace budeme informovat. Věříme, že během této doby nedojde k potížím při vyřizování nezbytných úředních úkonů. Přejeme našim matrikářkám brzké uzdravení a spousty sil. Veřejnost prosíme o shovívavost a děkujeme za pochopení situace.

Jiří Johanides