Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Dětská hřiště opět otevřena

Dětská hřiště opět otevřena

19. 4. 2021

Bezpečnostní rada města Svitavy rozhodla o otevření dětských hřišť. Ta v posledních týdnech nebyla přístupná, o čemž členové bezpečností rady rozhodli na základě doporučení vlády ČR. I nadále si však dovolujeme upozornit na platná opatření ministerstva zdravotnictví, která ukládají dodržovat hygienická opatření, zvláště poté 3R - ruce, roušky, rozestupy. Ohleduplnost a dodržování těchto opatření je klíčové, aby nemuselo docházet k opětovným zásahům. My věříme, že již nebudou potřeba. Dávejme pozor na sebe i své okolí, zdraví je to nejdůležitější. Děkujeme za projevenou trpělivost a pochopení situace. Nezapomeňte si projít aktuální platná opatření o pobytu na dětských hřištích a v dětských koutcích na stránkách vlády České republiky.

Jiří Johanides