Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » CESTA K ROSNIČCE JE OPĚT PRŮJEZDNÁ

CESTA K ROSNIČCE JE OPĚT PRŮJEZDNÁ

4. 8. 2022

Po necelém měsíci končí práce na úpravě části vozovky v ulici U Dolního rybníka.

Rekonstrukce zhruba 100 metrů dlouhého úseku vyjde přibližně na 1,2 milionu korun. I z této sumy je patrné, jak nákladné by bylo spravit celou komunikaci až k Rosničce. To ovšem není jediná komplikace. Pokud by město opravovalo danou ulici, bylo by kvůli správnému odvodnění nutné překopat také několik zahrad a získat na to souhlas jejich majitelů, což je velmi složitý proces.

Prozatím je tak spravený alespoň nejhorší úsek ulice, díry v ostatních místech byly zapraveny.

Průjezd k Rosničce je nyní obnoven a silnici můžete opět využít jako příjezdovou cestu do areálu Brand. Tak si zajděte s dětmi třeba na Sváťovu zážitkovou cestu a poměřte s nimi vaše dovednosti na jednotlivých stanovištích.