Úvod » Občan a úřad » Potřebuji vyřídit » Můžete se objednat » Ověřování podpisů a listin, Czech POINT
Vybraný termín: nevybrán

Ověřování podpisů a listin, Czech POINT

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste nebo nejsou lidským návštěvníkem, a aby se zabránilo automatickému odesílání spamu.
Doplňující informace: 

Objednávkový systém je určen pro žadatele o:

  • ověření podpisu
  • ověření kopie listiny

Každý žadatel se může objednat na určitý čas mimo úřední den – ve čtvrtek a pátek, kdy bude odbaven v čase, který si sám zvolil. K zápisu stačí zadat pouze jméno a příjmení, pro případný kontakt stačí zapsat telefon nebo e-mail. Tato uvedená data jsou neveřejná a dalším žadatelům se nezobrazí.

V stanoveném čase bude vyřízen žadatel s maximálním počtem 5 podpisů nebo 5 listin. Při větším počtu je třeba rezervovat přiměřený počet časových úseků.

Pokud jste se zapsali a tento sjednaný termín vám přestal vyhovovat a nelze jej on-line zrušit, informujte o této změně příslušné úředníky na email: anna.penazova@svitavy.cz nebo pavla.velecka@svitavy.cz

Pokud nemáte stálou možnost přístupu k internetu, je možné se objednat osobně nebo telefonicky prostřednictvím přes podatelny Městského úřadu (tel. 461 550 401 a 461 550 211) nebo Informačního centra města Svitavy na náměstí Míru (tel. 461 534 300).