Úvod » O městě » Významné projekty » Pořízení mobiliáře na městský hřbitov ve Svitavách

Pořízení mobiliáře na městský hřbitov ve Svitavách

Cíle projektu:
Cílem projektu je pořízení 10-ti kusů nových laviček na městský hřbitov ve Svitavách.

Popis projektu:
Projekt řeší pořízení mobiliáře na městský hřbitov. V současné době je v areálu hřbitova rozmístěno 28 ks laviček, přičemž 9 z nich se nachází na hranici své životnosti. V prostoru hrobky rodiny Julia Langera dále dojde k rozšíření stávajícího odpočinkového místa s lavičkou na odpočinková místa dvě včetně 2 ks laviček.

Definice zdrojů (včetně DPH): Celkové náklady projektu dosahují 200 000,- Kč s přislíbenou dotací ve výši 160 000,- Kč.

Doba realizace: 2023

Vedoucí projektu: Ing. Milan Oblouk

Dotační management: Mgr. Veronika Košťálová

Dotační program: Program rozvoje venkova

Registrační číslo projektu: 22/007/19210/453/113/003918

Projekt „Pořízení mobiliáře na městský hřbitov ve Svitavách“ je realizován přes Místní akční skupinu Svitava, z.s., za přispění finančních prostředků ze Státního zemědělského intervenčního fondu.

Podpora projektů konečných žadatelů naplňující cíle SCLLD příslušné MAS.