Úvod » O městě » Aktuálně » Novinky » Svitavy třikrát třetí

Svitavy třikrát třetí

2. 5. 2024

Město Svitavy se opět rozhodlo ukázat svůj potenciál a zúčastnilo se soutěže Turistpropag - soutěžní přehlídky turisticko propagačních materiálů. Odborná porota vybírala vítěze z více jak 200 kusů přihlášených materiálů podporujících cestovní ruch. Přihlásili jsme se do tří kategorií: turistický produkt, dřevěný propagační předmět a webová aplikace. Úspěšní jsme byli ve všech kategoriích! Získali jsme bronzovou medaili za Sváťovu zážitkovou cestu, Sváťovu dřevěnou kuličku a webovou aplikaci Volný čas (info.svitavy.cz). Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo pod záštitou ATIC ČR během galavečeru IX. ročníku soutěžní přehlídky Turistpropag v Lysé nad Labem v rámci veletrhu cestovního ruchu Regiony ČR.

Petr Šmerda