Dotazník dopravního průzkumu ve Svitavách

27Bře2019

Vedení města se rozhodlo připravit Plán udržitelné mobility města Svitavy. Důvodem pro pořízení tohoto strategického dokumentu je zejména potřeba analyzovat současný stav mobility ve všech jejích souvislostech a navrhnout odpovídající rozvoj jednotlivých dopravních systémů k uspokojení potřeb svitavských obyvatel, návštěvníků i firem.

Toto dotazníkové šetření má za úkol zjistit současné názory a mínění široké veřejnosti. Dotazník lze nalézt připojený jako soubor ke stažení pod tímto článkem, případně můžete využít našeho Google dokumentu. Fyzicky je také k dostání na podatelnách Městského úřadu Svitavy nebo v Městském informačním centru.

Kam s vyplněnými dotazníky? V případě tištěného vydání můžete vyplněné dotazníky odevzdat osobně na místech, kde jsou k vyzvednutí (MěÚ, MIC). Pakliže disponujete dotazníkem v podobě elektronické (naskenovaná ručně vyplněná podoba), zašlete nám jej na e-mail: dotaznik[zavinac]svitavy[tecka]cz. Online verze dotazníku v podobě Google dokumentu bude automaticky přeposlána k vyhodnocení.

Vyplnit dotazník může každý, kdo se chce vyjádřit a podílet se na rozvoji dopravní situace ve Svitavách. Děkujeme všem za případnou spolupráci.

Jiří Johanides

Soubory ke stažení