Hřebečský slunovrat

13Črv2018

Zveme vás na již sedmý ročník Hřebečského slunovratu, který se bude konat 16. června od 15 hod. v krásném, přírodním prostředí pod parkovištěm na Hřebči, stejně jako v minulých letech.  A protože letošní rok je rokem oslav 100. výročí vzniku republiky, je kulturní program sestaven z hudebních uskupení Čech i Slovenska. Interprety budete mít možnost sledovat opět na dvou podiích.

 

Návštěvníci se mohou těšit na hlavní hvězdu večera slovenskou zpěvačku, klávesistku, kytaristku a skladatelku Katarínu Knechtovou – půvabnou porotkyni pěvecké soutěže Superstar, kterou jste měli možnost vidět každou neděli na televizních obrazovkách.  Za úspěšné působení na slovenské hudební scéně získala sošku Aurela a cenu OTO v kategorii nejlepší zpěvačka. Nebude chybět rocková klasika v podání matadorů české scény kapely Žlutý pes se svým zakladatelem a frontmanem Ondřejem Hejmou. Skupina získala Zlaté desky a Ceny akademie populární hudby Anděl. Mladá scéna českých hudebníků bude zastoupena skupinou NEBE, která vznikla v roce 2005 a v současné době je hostem významných festivalů České hrady, Colours of Ostrava a nyní i na Hřebči! Těšit se můžete také na československého diskžokeje Martina Hrdinku, který vás bude bavit československými hity nejen po skončení vystoupení hudebních skupin. Vstupné stojí v předprodeji 150 Kč, na místě 200 Kč.

Dopravit se na akci můžete zdarma autobusovou kyvadlovou dopravou, která vás v pravidelných intervalech dopraví tam i zpět. Na organizaci se kromě měst Moravská Třebová a Svitavy podílejí také obce Koclířov a Kamenná Horka. Více informací na http://www.hrebecskyslunovrat.cz/. V loňském roce nám počasí nepřálo, tak snad nám to letos vynahradí. Uvidíme se na Hřebči.

Program:

Velká scéna

16:00 ELÁN REVIVAL

18:00 ECHONAUT

20:00 ŽLUTÝ PES

21:30 KATARÍNA KNECHTOVÁ

23:00 NEBE

 

Malá scéna

15:00 COVERS FOR LOVERS

17:00 BANDA AMERICANO

19:00 PLUS MÍNUS ČTYŘICET

21:00 DJ MARTIN HRDINKA

 

Zuzana Štěpánková