Připojte se k našim oslavám vzniku republiky

23Úno2018

Letošní sté výročí vzniku Československa si budeme samozřejmě připomínat také ve Svitavách. Plánujeme tedy řadu akcí, ke kterým jsme vytvořili speciální logo připomínající tuto událost. Abychom podpořili svitavskou sounáležitost, rozhodli jsme se jej poskytnout také pro další subjekty, které chtějí výročí slavit.

Organizace ve Svitavách si jubileum připomenou pořádáním mnoha zajímavých kulturních akcí. Patří mezi ně přednášky pořádané muzeem nebo gymnáziem. Dále to bude třeba výstava “Svitavské století” – proměny města za posledních sto let. Plánujeme také v Našem městě každý měsíc zveřejnit tzv. sérii Série “Naše osmy”, což budou články o kulatých výročích 20. století ve Svitavách. Městské informační centrum plánuje rovněž zařadit oslavu výročí do plánovaných akcí města, jako je například Pouť ke sv. Jiljí.

"Všechny tyto akce doplní speciální logo, kterým připomeneme nejen výročí, ale i vědomí sounáležitosti nejen v rámci České republiky, ale také v rámci Svitav," řekl Petr Šmerda, vedoucí Městkého informačního centra, který logo vytvořil. Chcete-li se k této myšlence připojit, loga jsou k dispozici ke stažení níže. Jedinou podmínku pro využití loga je, aby akce vyznívala pozitivně, neobsahovala vulgarity a prvky nesnášenlivosti.Lucie Macášková

Soubory ke stažení