Svitavské kino Vesmír je 3D!

25Úno2018

Od začátku března si v kině Vesmír můžete užít 3D filmy. Naše kino totiž 26. února vymění stávající plátno za plátno vhodné pro 3D systém a v projekční kabině nainstaluje 3D technologie, a to tzv. pasivní, které fungují na bázi polarizace.

A co udělat proto, abyste mohli shlédnout 3D film?  Stačí si koupit lístek do našeho kina, ale také brýle v ceně 25  Kč. Brýle nezapomeňte doma ani příště (tedy pokud vyrazíte na 3D film), protože je možné je znovu použít. A tak vzhůru k novým filmovým zážitkům! Právě začínáme. Ostrý obraz si můžete užít u našeho speciálního 3D výběru, u kterého jsme se zaměřili na různé věkové skupiny. Jako první si v kině užijete kultovní film Terminator 2, malí diváci se mohou těšit na Auta III a všichni milovníci pohádek, 3D Krásku a zvíře a na Jurský svět 3D my všichni!

A aby příjemných změn nebylo málo, tak od března rozšiřujeme naši nabídku o prodej popcornu v papírových pytlících. Nenoste, prosím, do kina chipsy v igelitových sáčcích, abyste nerušili své sousedy v sále.

Petr Mohr

Vložila: Zuzana Štěpánková