Internetové fórum

Příspěvek ze dne: 01.03.11
Otázka:
Dobrý den,
hledám informace pro mou bakalářskou práci o nezaměstnanosti na Svitavsku. Je někde prosím možné nalézt SWOT analýzu týkající se celého okresu, případně jednotlivě všech mikroregionů v okrese?
Předem velice děkuji za odpověď, s pozdravem Monika O.
Odpověď:

Dobrý den, slečno Odstrčilová,

požadované informace nemá k dispozici městský úřad, ale úřad práce. Pokud se Vám nepodaří informace nalézt přímo na jeho internetových stránkách, obraťte se na Úřad práce ve Svitavách (http://portal.mpsv.cz/sz/local/sy_info/sz - stránka se všemi kontakty).

S pozdravem Zuzana Pustinová, úředník odpovědný za vnější vztahy, zuzana.pustinova[zavinac]svitavy[tecka]cz

 
Příspěvek ze dne: 22.10.10
Otázka:
Vážení,
mohli byste mi sdělit proč můj e-mail týkající se t.zv"odstoupení ze zvoleného místa" byl z internetového fóra odstraněn, aby si jej nemohli přečíst žádní návštěvníci internetového fóra?
Proč jste mi na tento dotaz vůbec neodpověděli ??
Musíte pochopit, že tímto mlčením resp.odstraněním mé zprávy víceméně potvrzujete, že takováto volební nehoráznost je možná !!
Odpověď:

Vážený pane Šíšo,

Váš dotaz nebyl ostraněn, ale byl zveřejněn až dnes. Přečtěte si prosím postup zveřejňování příspěvků popsaný v úvodních pravidlech. Příspěvky se na webu objeví, až získám požadovanou odpověď a zveřejním je. Nebo také nezveřejním, pokud odporují daným pravidlům. Odpověď není uvedena, protože Vaše podání neobsahuje žádnou otázku. Je formulací Vašeho názoru a městu nepřísluší komentovat názory občanů.

S pozdravem Zuzana Pustinová, úředník odpověný za vnější vztahy, zuzana.pustinová@svitavy.cz

 
Příspěvek ze dne: 22.10.10
Otázka:
Dámy a pánové,
V místních novinách Svitavský deník jsem se dočetl, že existují snahy o odstoupení zvoleného kandidáta za ODS ve prospěch kandidáta nezvoleného. Pokud se to skutečně zakládá na pravdě musel bych nejen já, ale i mnoho dalších voličů velmi znepokojeno.To by znamenalo, že volby ve své podstatě nemají žádný smysl a masové množství voličů by příští volby mohlo ignorovat. Nehledě na to, že takový akt je na hranici práva a já bych podal oficielní protest.
Odpověď:
 
Příspěvek ze dne: 17.10.10
Otázka:
Dámy a pánové,
již se mi delší dobu nelíbí webové stránky města. Nicméně jsem do dodnes toleroval. Dneska již mohu pouze potvrdit dřívější zkušenost. a hlavní důvod ??
Na stránkách města dodnes do 11:08. hod. zde nejsou uvedeny výsledky voleb do městského zaastupitelstva. To je ale velká ostuda co ???
Pokud jsem se chtěl něco o výsledcích voleb dozvědět o našem městě, musel jsem navštívit velké novinové servery.
Odpověď:

Vážený pane Šíšo,

nejste sám, kdo požadoval úpravu městského webu. Je to z velké části otázka financování, což v dnešní době není jednoduché. Mohu Vám však sdělit, že úprava vzhledu a funkce webu města byla již dlouho připravovaná a právě probíhá. Všichni se již těšíme na nové stránky.

S druhou částí otázky nemohu souhlasit. Jakmile byly předány všechny výsledky hlasování z volebních okrsků, byly předány ke zpracování a poté byly ihned vyvěšeny na elektronické úřední desce města. Čas vyvěšení volebních výsledků pro zastupitelstvo města je 16. 10. 2010 v 20:53 (údaj oddělení informatiky). Ode dnešního rána jsou i v aktualitách.

S pozdravem Zuzana Pustinová, úředník odpovědný za vnější vztahy, zuzana. pustinova[zavinac]seznam[tecka]cz   

 
Příspěvek ze dne: 14.10.10
Otázka:
Dobry den
Zajimalo by mne,jak kandidáti do voleb resi regulaci vodneho a stocneho??
Odpověď:

Dobrý den,

tato otázka nepřísluší městskému úřadu a těžko Vám na ni může někdo z úřadu odpovědět. S dotazem se budete muset obrátit přímo na zástupce jednotlivých stran. 

S pozdravem Zuzana Pustinová, úředník odpovědný za vnější vztahy, zuzana.pustinova[zavinac]svitavy[tecka]cz

 
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28