Svitavská textilka vyhrála prestižní soutěž ZLATÝ IDET

22Kvě2015

Právě v těchto dnech probíhá na brněnském výstavišti mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET. Svitavská firma SVITAP se veletrhu nejen účastní, ale dokonce na něm o sobě dává slušně vědět. Vyhrála totiž soutěž o nejlepší exponát „ZLATÝ IDET“!

Soutěž ZLATÝ IDET byla určena pouze pro exponáty vystavené na veletrhu IDET 2015. Hodnotitelská komise byla složena z předních odborníků z oblasti obranné a bezpečnostní techniky a předsedou hodnotitelské komise byl plk. prof. Ing. Martin Macko, CSc.

Firma SVITAP se do soutěže přihlásila se zcela novým výrobkem, který produkuje společnost vzniklá a fungující pod firmou SVITAP, NANOMEMBRANE s.r.o. Jde o zcela vyjímečný nepromokavý oděv s nanovlákennou membránou, který splňuje velmi náročná kritéria pro vojenské a outdoorové účely. Chlubí se skvělými vlastnostmi jako: velký měrný povrch vlákna s malým průměrem, filtrační vlastnosti, vysoká prodyšnost a lehkost materiálu a lze říci, že ve svém oboru nemá konkurenci.

Tento nový produkt zaujal odbornou porotu natolik, že se dokázal probojovat mezi 18 českými i zahraničními exponáty mezi 5 nejlepších a byl oceněn cenou a trofejí „ZLATÝ IDET“.

Pro svitavskou firmu je to obrovský úspěch, kterého si velmi váží a je to pro ni významný krok do budoucna a důkaz, že na trhu stále patří mezi jedničky, které neustále dokážou tvořit inovativní a světu prospěšné produkty.

Kristina Pelzová, marketingový asistent

 

Zuzana Pustinová