Komise a pracovní skupiny rady města 2010 - 2014

Komise rady města (2010-2014)

Bytová komise

Předseda: Mgr. Jansa Pavel

členové:

  • Mgr. Sezemská Marcela
  • Ing. Dvořáková Libuše
  • RNDr. Klodner Jaroslav
  • JUDr. Kincl Josef
  • Vodehnalová Lenka
  • Bükki Alexandra
  • Lopatníková Helena
  • Ing. Tomášková Alena
  • Maivaldová Eva

Zpráva o činnosti:

Ekologická komise

Předseda: MVDr. Horák Lubomír

členové:

  • Mgr. Sodomková Magda
  • Ing. Štaud Julius
  • Ing. Lustyk Pavel
  • Radka Lacmanová
  • Ing. Mach Jan
  • Ing. Černý Pavel
  • Kilián Karel
  • MVDr.Horák Lubomír
  • RNDr. Štefka Leoš
  • Ing. Karlíková Renata
  • Ing. Antoš Marek

Zpráva o činnosti:

Majetkoprávní komise

Předsedkyně: Ing. Pernicová Jana

členové:

  • Koukal Václav
  • Pavelka Antonín
  • Ing. Vítek Petr, MSc
  • Zelinka Libor
  • Mgr. Křemenáková Dana
  • Konečný Karel
  • Mgr. Šavelková Jaroslava
  • Křečková Dagmar
  • Ing. Dědourek Martin, CSc.
  • Lindušková Jaroslava

Zpráva o činnosti:

Komise prevence kriminality

Předseda: PhDr. Stündl Erich

členové:

  • JUDr. Kotala Bohumil
  • Mgr. Horníček Jiří
  • npor. Bc. Bednář Rostislav
  • Bc. Dobeš Lubomír
  • Bc. Řehořová Šárka
  • Hrnčířová Daniela
  • Bc. Stupka Vladimír
  • Bc. Čupr Karel
  • Mgr. Buchtová Lenka
  • Mgr. Sodomková Magda
  • Ing. Vašáková Alena
  • Mgr. Žilka Jiří

Zpráva o činnosti:

Komise pro výběrová řízení k zápůjčkám z fondu rozvoje bydlení města Svitavy

Předseda: Kučera Mario

členové:

  • Ing. Tomášková Alena
  • Maivaldová Eva
  • Harašta Luděk
  • Ing. Koudelková Helena
  • Slabá Irena
  • Mgr. Fikejz Radoslav

Zpráva o činnosti:

Komise pro vyřazování movitého majetku spravovaného odbory MěÚ, městskou policií a organizačními složkami města

Předseda: Bc. Komůrka Ondřej

členové:

  • Dudková Dana
  • Chovanec Karel
  • Ing. Tomášková Alena
  • Mgr. Kumhálová Iva

Zpráva o činnosti:

Pracovní skupiny (2010 - 2014)

Sociální pracovní skupina

Předsedkyně: Hrušková Božena

členové:

  • MUDr. Kellnerová Ivana
  • Hochmannová Romana
  • Mgr. Ryšánková Zuzana
  • Baťová Dagmar
  • Horáková Eliška
  • Pešková Hana
  • Čížková Martina
  • Bc. Řehořová Šárka
  • Bc. Čížková Zuzana, DiS.
  • Benešová Ludmila

Zpráva o činnosti:

Pracovní skupina pro tělesnou výchovu a sport

Předsedkyně: Mgr. Sezemská Marcela

členové:

  • Korčák Zdeněk
  • Mgr. Strniště Pavel
  • Ing. Říha Leoš
  • Fritz Antonín
  • Mgr. Balcar Antonín
  • Mgr. Brix Lubomír
  • Ing. Marek Josef
  • Samek Jindřich
  • Mgr. Brůna Václav
  • Mgr. Tomanec Filip
  • Mgr. Petr Jiří

Zpráva o činnosti:

Pracovní skupina pro výběr žadatelů do vstupních bytů

Předseda: Mgr. Šimek David

členové:

  • Bc. Jurenová Lenka
  • Mgr. Čuhelová Monika
  • PhDr. Stündl Erich
  • Bc. Řehořová Šárka
  • Bc. Huschková Eva
  • Bc. Richtrová Světlana
  • Ing. Tomášková Alena

Zpráva o činnosti:

Pracovní skupina pro výchovu a vzdělávání

Předseda: Ing. Říha Leoš

členové:

  • Mgr. Renzová Radoslava, DiS.
  • Doubravová Marie
  • Mgr. Vévodová Libuše
  • Mgr. Kružíková Lidmila
  • PhDr. Dřímal Radim
  • Vodičková Věra
  • Ing. Branda Luboš
  • Grmelová Marie
  • Mgr. Petr Jiří

Zpráva o činnosti:

Pracovní skupina pro rodinu

Předsedkyně: Mgr. Čuhelová Monika

členové:

  • JUDr. Vízdal Miloš
  • Mgr. Čejková Markéta
  • Mgr. Ryšánková Zuzana
  • Prokopová Lucie
  • Ing. Lněnička Jiří
  • Juříková Karla
  • Bc. Richtrová Světlana

Zpráva o činnosti:

Mediální pracovní skupina

Předseda: Mgr. Fikejz Radoslav

členové:

  • PaedDr. Báča Milan
  • Oujezdská Hana
  • Mgr. Brixová Jana
  • Ing. Branda Luboš
  • Ing. Dynka Libor
  • Ing. Pustinová Zuzana
  • Mičánek Jaromír
  • Marková Veronika

Zpráva o činnosti:

Pracovní skupina pro kulturu a cestovní ruch

Předsedkyně: Mgr. Čuhelová Blanka

členové:

  • Flíglová Jitka
  • Suchánková Lenka
  • Oujezdská Hana
  • PhDr. Petr Pavel
  • Pačinek Jiří
  • Ing. Škavrada Michal, Ph.D.
  • Pavlíková Renata
  • Bc. Komůrka Ondřej
  • Mgr. Mohr Petr
  • Mgr. Petr Jiří

Zpráva o činnosti:

Pracovní skupina pro přípravu, zpracování a realizaci programu regenerace městské památkové zóny Svitavy

Předseda:Pavel Čížek

členové:

  • Ing.Arch. Roman Svojanovský
  • Mgr. Petr Kočí
  • Mgr. Radoslav Fikejz
  • Jiří Šašek
  • Mgr. Jiří Petr

Zpráva o činnosti: