Komise a pracovní skupiny

Komise rady města (2018-2022)

Dopravní komise

předseda: Ing. Jaroslav Kytýr

členové:

  • Miroslav Sedlák
  • Libor Zelinka
  • Mgr. Martin Konečný
  • Mgr. Roman Šabrňák
  • JUDr. David Švec
  • JUDr. Bohuslav Břeň
  • Bc. Jana Šneková

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise bytová

předseda: Mgr. David Šimek

členové:

  • Mgr. Marcela Sezemská
  • Ing. Alena Tomášková
  • Eva Maivaldová
  • Bc. Šárka Řehořová

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise fondu regenerace památek

předseda: Pavel Čížek

členové:

  • Mgr. Jiří Petr
  • Mgr. Radoslav Fikejz
  • Mgr. Petr Kočí
  • Mgr. Michael Drkula
  • Jiří Šašek

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise majetkoprávní

předseda: Pavel Čížek

členové:

  • JUDr. David Švec
  • p. Libor Zelinka
  • p. Václav Koukal
  • p. Dagmar Křečková
  • Ing. Martin Dědourek, CSc.
  • Mgr. Milan Šváb

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise mediální

předseda: Mgr. Radoslav Fikejz

členové:

  • Mgr. Ditta Kukaňová
  • Mgr. Petr Šmerda
  • RNDr. Radomír Švejcar
  • PaedDr. Milan Báča
  • Ing. Libor Dynka 

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise pro kulturu a cestovní ruch

předsedkyně: Mgr. Blanka Čuhelová

členové:

  • Mgr. Petr Mohr
  • Mgr. Marta Bauerová
  • Bc. Ondřej Komůrka
  • Mgr. Jiří Sehnal
  • Mgr. Petr Šmerda
  • Matěj Nárožný
  • David Marhold
  • Mgr. Jiří Petr 

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise pro sociální a prorodinnou problematiku

předsedkyně: Věra Stichová

členové:

  • Mgr. Ludmila Benešová
  • Miloslava Burešová
  • Bc. Lenka Jurenová
  • Mgr. Irena Valtová
  • Ing. Jarmila Pecháčková
  • Bc. Sandra Pařízková
  • PhDr. Jaroslava Filipová

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise pro sport a volnočasové aktivity

předseda: Bc. Ondřej Komůrka

členové:

  • Mgr. Marcela Sezemská
  • Ing. Petr Sezemský
  • René Hnát
  • Ing. Bronislav Olšán
  • Mgr. Antonín Benc
  • Daniel Veselský
  • Ondřej Slabý
  • Mgr. Michal Luňáček
  • Stanislava Vaněčková
  • Mgr. Jiří Petr

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise pro vyřazování majetku

předsedkyně: Mgr. Ditta Kukaňová

členové:

  • Dana Dudková
  • Michal Nedoma
  • Ing. Alena Tomášková
  • Mgr. Iva Kumhálová

Zpráva o činnosti:

  • -

Komise pro výběr žadatelů o nájem bytu v domě Milady Horákové 494/52 ve Svitavách, se vstupními byty pro osoby v nepříznivé sociální situaci

předsedkyně: Bc. Šárka Řehořová

členové:

  • Mgr. David Šimek
  • Bc. Lenka Jurenová
  • Radka Bočková
  • Ing. Alena Tomášková
  • PhDr. Erich Stündl
  • Bc. Světlana Richtrová
  • Bc. Eva Huschková

Zpráva o činnosti:

  • -

Pracovní skupiny (2018 - 2022)

-